Firmy Galwano-Perfekt oraz Alushine specjalizują się w nakładaniu powłok galwanicznych. Oferujemy szeroki zakres usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, począwszy od powłok mających na celu poprawienie odporności korozyjnej, poprzez powłoki dekoracyjne, szlachetne i powłoki o wysokim zaawansowaniu technicznym.

Naszą ambicją jest ugruntowanie pozycji rynkowej, dobrej marki oraz wizerunku na rynku krajowym i zagranicznym. Pragniemy, aby nasze usługi kojarzyły się klientom z profesjonalizmem, rzetelnością i fachowością.

Wieloletnie doświadczenie oraz stale rosnące wymagania Klientów zobowiązały nas do samodoskonalenia nie tylko w zakresie realizowanych usług, ale także w zakresie globalnego zarządzania. Mamy pełną świadomość tego, że dalszy rozwój zależy od zadowolenia naszych klientów, dlatego też systematycznie podnosimy kwalifikacje pracowników oraz jakość realizowanych przez nas usług. Pomaga nam w tym efektywnie wdrożony, utrzymywany i doskonalony System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2009. Oczekujemy, że skuteczny i funkcjonalny SZJ utwierdzi naszych klientów w przekonaniu o naszej solidności i wiarygodności.

Politykę Jakości urzeczywistniamy poprzez realizację następujących celów strategicznych:

  • osiągnięcie wysokiej jakości świadczonych usług,
  • wprowadzanie nowych technologii,
  • współpraca z uznanymi dostawcami gwarantującymi najwyższą jakość wyrobów,
  • doskonalenie zasobów infrastruktury,
  • rozszerzenie rynków zbytu,
  • stałą troskę o bezpieczeństwo i higienę pracy,
  • ochronę środowiska naturalnego poprzez ograniczanie negatywnego wpływu,
  • poprawę efektywności ekonomicznej.

Cele strategiczne realizowane są poprzez ściśle sparametryzowane cele operacyjne zapisane w Katalogach Działań. Realizacja Polityki Jakości oraz funkcjonowanie systemu zarządzania jakością są systematycznie nadzorowane w trakcie przeglądów zarządzania oraz poprzez audyty wewnętrzne.

Zobowiązujemy cały personel do dołożenia wszelkich starań, aby realizować Politykę Jakości oraz do aktywnego udziału w doskonaleniu Systemu Zarządzania Jakością.

Poznań, 01.12.2009r.
mgr inż. Daniel Leśniewski
Prezes Galwano-Perfekt

Galwano-Perfekt Sp. z o.o. Sp.k., ul. Mariacka 7, 61-012 Poznań woj. wielkopolskie, e-mail: biuro[at]galwano-perfekt.pl tel. +48 61 8780 885, fax +48 61 8307 916